Forskolin – ekstrakt z pokrzywy indyjskiej

Forskolin to naturalny preparat na odchudzanie, który zawiera wyciąg z pokrzywy indyjskiej (z łac. Coleus Forskohlii). Ekstrakt z korzenia i liści tej rośliny, jak pokazały badania naukowe posiada właściwości odchudzające. 

Odchudzanie z kapsułkami Forskolin

Działanie suplementu według ekspertów gwarantuje pewne efekty w spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej. Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej po pierwsze zapobiega skokom cukru we krwi, co eliminuje napady głodu oraz ogranicza łaknienie na słodycze.  Forskolin poprzez spalenie rezerw energetycznych zapewnia organizmowi dodatkowej porcji energii. Efektem kuracji z zastosowaniem Forskolinu jest utrata nadprogramowych kilogramów oraz obniżenie ciśnienia krwi. Pokrzywa indyjska posiada również inne właściwości korzystne dla zdrowia, m.in.: zmniejsza ryzyko cukrzycy, przyspiesza przemianę materii oraz reguluje poziom hormonów tarczycy.

Jak dawkować suplement Forskolin?

Każda tabletka Forskolinu zawiera aż 400 mg naturalnego wyciągu z pokrzywy indyjskiej. Producent zaleca przyjmować od 1 do 2 tabletek dziennie. Kapsułki najlepiej jest przyjmować w porze śniadania i obiadu. Pojedyncze opakowanie starcza średnio na 30 dni kuracji. 

No votes yet.
Please wait...

Be the first to comment on "Forskolin – ekstrakt z pokrzywy indyjskiej"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*